Hakkımızda

Diva Premium düğün salonuna hoş geldiniz.

Düğün salonumuza hoş geldiniz.

Kendimize özgü ve farklı dekore edilmiş salonumuzda, özel günleriniz daha da anlamlı hale gelecek! Sektöre yeni bir soluk getirecek hizmetlerimizle hep daha iyisi için çalışıyor, güler yüzlü ve seçkin personelimizle değerli günlerinizi bir şölen tadında geçirmenizi sağlıyoruz.

Diva Premium Düğün Salonu olarak başta düğün olmak üzere nişan törenlerinizde, mezuniyet kutlamaları ve sünnet düğünü gibi etkinliklerinizde güler yüzlü ekibimizle hizmetindeyiz. Salonumuz 500 kişiye kadar çıkabilen misafir ağırlama kapasitesi, tamamen beyaz rengin hâkim olduğu zarif dekorasyonu ve istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz oturma düzeniyle birçok çift tarafından tercih ediliyor.

Düğün salonumuzda, misafirlerinizi misafirimiz kabul ederek elimizdeki tüm olanakları seferber ediyoruz. Yemek servisi de yapabildiğimiz mekânımızda birbirinden güzel menü çeşitleri bulunuyor. Menülerde değişiklik yapma hakkına da sahipsiniz.

Davetlerinizin eğlenceli geçmesi ve aynı zamanda unutulmaz olması için ses ve ışık sistemlerinin iyi olması gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü ‘’Kalite her zaman detaylarda gizlidir.’’ Bu anlayışla salonumuzu aydınlatacak yeterli donanıma sahip ışık sistemleri ve konuklarınızın rahatsız olmayacağı şekilde tasarlanmış ses sistemleri kullanıyoruz.

Tüm etkinlik ve davetlerinizde anlaşma kurduğumuz müzik ekiplerimizle eğlencenize eğlence katıyoruz. İsterseniz çalacak müzik listenizi profesyonel orkestramızla birlikte hazırlayabilir, yörenize uygun olacak müzik tarzlarıyla unutulmaz bir gün veya gece yaşayabilirsiniz. Fiyatlarımızı da bütçenize gayet uyumlu olacak şekilde belirliyoruz. Rahat, konforlu ve modern salonumuzda sizi ve misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamaktan onur duyacağız.

Hizmetlerimizi çok beğendiniz ve hemen bizimle iletişime geçip etkinliğinizi planlamak istiyorsunuz! O zaman yapmanız gereken şeyi hemen söyleyelim; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklamak birinci seçenek! İsterseniz sayfada yer alan telefon numarasını arayarak veya mail yoluyla da bize ulaşabilirsiniz.

Hayatınızın en unutulmaz anlarından biri olacak.